Dezynfekcja rąk

promanumNazwa towaru: Promanum N

 

Promanum® N to gotowy do użycia alkoholowy preparat do chirurgicznej i higienicznej dezynfekcji rąk przeznaczony do lekko przetłuszczającej się skóry. Skład substancji czynnych Promanum® N gwarantuje bardzo szybki efekt    działania – zaledwie 2 minuty czasu reakcji preparatu są wystarczające do chirurgicznej dezynfekcji rąk i związanej z tym redukcji liczby mikroorganizmów o 99 %. Jednocześnie, obserwuje się silny efekt przedłużonego działania – 95   %    redukcja mikroorganizmów w 3 godz. po zastosowaniu preparatu. Brak dodatkowych substancji czynnych oraz zawartość substancji pielęgnujących skórę zapewniają łagodne oddziaływanie na skórę rąk.

Dostępne są różne pojemności:

Promanum N tabela

 

 

 

 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania softa-man pngNazwa towaru: Softa-Man

 

Alkoholowy środek do chirurgicznej i higienicznej dezynfekcji rąk o przedłużonym działaniu. Produkt certyfikowany przez DGHM (Niemieckie Stowarzyszenie Higieny i Mikrobiologii). Zawiera substancje pielęgnujące i chroniące skórę. Regeneruje, nawilża, wygładza skórę, wspomaga gojenie się ran i pęknięcia skóry. Opinia IMiD do stosowania na oddziałach dziecięcych. Produkt przebadany dermatologiczne.

Dostępne pojemności:

Softa-Man tabela

 

 

 

 

softa man

Nazwa towaru: Softa-Man ViscoRub

 

Żel  do dezynfekcji rąk o wrażliwej skórze. Zastosowanie – chirurgiczna dezynfekcja rąk. Produkt przebadany dermatologicznie i alergologicznie. Posiada doskonałe właściwości bójcze. Jest bakteriobójczy, prątkobójczy i grzybobójczy. Zalety  to krótki  czas  działania – higieniczna dezynfekcja rąk – 15 sekund, chirurgiczna – 90 sekund.

Preparat nie wymaga spłukiwania.

Dostępne pojemności:

 

Numer katalogowy: DRSM0,1Ż – 100 ml

Numer katalogowy: DRSM0,5Ż – 500 ml

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skinman softNazwa towaru: Skinman Soft

 

Skinman soft jest produktem złożonym, zawierającym substancje czynne o udowodnionej skuteczności bakteriobójczej, prątkobójczej, grzybobójczej i przeciwwirusowej. W leku zastosowano substancje czynne: izopropanol, chlorek benzalkoniowy, kwas undecylenowy wzajemnie uzupełniające swój zakres działania, zapewniając szerokie spektrum działania. Produkt jest skuteczny przeciwko występującym na skórze rąk drobnoustrojom: bakteriom (włącznie z prątkami gruźlicy), grzybom i wirusom HBV, HIV, rotawirusom i wirusowi opryszczki.
Dostępne pojemności :

Skinman Soft tabela

 

 

 

Manusan-AllNazwa towaru : MANUSAN

 

Płyn dezynfekujący do chirurgicznego i higienicznego mycia rąk. Diglukonian chlorheksydyny posiada zdolność kumulowania się w naskórku, dzięki czemu preparat wykazuje przedłużone działanie (do około 3 godzin), niszcząc drobnoustroje bytujące w głębszych warstwach skóry, uwalniające się do rękawiczek podczas operacji chirurgicznych.

 

Dostępny w pojemnościach:

 

MIPM0,5 – 500 ml bez dozownika

MIPM0,5D – 500 ml z dozownikiem

MIPM5 – 5000 ml