Jesteśmy bardzo szybko rozwijającą się firmą, nakierowaną na sprzedaż wysokiej jakości odczynników, sprzętu weterynaryjnego i medycznego oraz szkła laboratoryjnego.
W swojej ofercie zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie wyposażenia stacji wytrawiania włośni w różnym standardzie oraz profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniego asortymentu dla ubojni, ferm drobiu, ZHW i innych podmiotów związanych z weterynarią i medycyną.

.

Starając się sprostać oczekiwaniom naszych klientów oferta firmy jest nieustanie rozwijana tak aby mogli Państwo nabyć wszelkie niezbędne produkty w jednym miejscu podczas krótkiej i fachowej rozmowy telefonicznej.
.

Centrum Pepsyny to firma elastyczna i stale podążająca za aktualnymi trendami na współczesnym rynku. To firma, która płynnie dostosowuje się do wymagań klientów.
Wiedza, umiejętności i zdobyte doświadczenie, a także zamiłowanie do tego co robimy przekłada się na jakość oferowanych usług.
.

Nasza firma dysponuje kompetentną i odpowiedzialną kadrą gotową świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Celem pozyskania bardziej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną, mailową bądź osobiście odwiedzając naszą firmę.